kapat× Destek
Hakkımızda

Vizyonumuz

Tüketicilerimizi, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren, lider iç mimarlık reklam tanıtım ve organizasyon şirketi olmak.

Misyonumuz

Balkayalar Ltd. Şti. olarak dikey entegrasyon ve diğer kilit değerdeki destekleyici iç mimarlık reklam ve organizasyon iş alanlarında önemli yatırımlar yapmak, uluslararası bir  şirket olarak tanınmak. Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri, yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfında en iyi hizmeti sağlayıp, müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurmak . Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar etmek kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getirirken çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstermek
 
Sürdürülebilir ve karlı büyüme başarımızın temel motivasyonu ve göstergesidir. Yenilikçi yaklaşımımızla etkin sonuçlar elde edip, değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak yüksek kalitede ürünler sunar, sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurarız.
 
Tüketicilerimizi, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun etmeyi ve onların yüzünü güldirmeyi hedefleriz. Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştirir, güçlendirir ve yetkilendiririz. Değerlerimizi özümsemiş çalışanlarımızla  kurumsal başarıyı garantileriz.
 
Çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar ederiz ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet gösterek, güven uyandırırız. Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz. İnsan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı oluştururuz.
 
Bilgi çağının getirdiği yenilikler doğrultusunda, çözüm ortağı kimliğimiz ile işletmelerin ihtiyaçlarını “Görerek bakmak ve Anlayarak çözmek” için yönlendirici ve yönetici çalışmaları profesyonellik esasları ışığında gerçekleştiririz.
 

Değerlerimiz

  • Müşteri önceliğimizdir.
  • Kalitenin maliyetinden asla taviz vermeyen üretim yaklaşımı.
  • Rekabetçiyiz.
  • Hep beraber başarırız.
  • Sonuca odaklıyız.
  • Gücümüzü değişiminden alırız.